Sonnette

Patreiz atvēts: Sākums pakalpojumi Mācam spēlēt Klavieru apmācība
 • Reģistrēties
  *
  *
  *
  *
  *
  Fields marked with an asterisk (*) are required.
 • Nāc un pievienojies!

  Meklēt


  Seko mums arī šeit:

  YouTubeUstreamTwitterDraugiem.lv

  Klavieru apmācība

  Klavieru spēli izvēlas daudzi audzēkņi. Klavieres tehniski uzskatāmas par perkusijas instrumentu, bet tās spēj radīt ļoti melodisku un skaistu skaņu. No prasme spēlēt instrumentu , kas ir bijis nozīmīgākais instruments gandrīz katrā mūzikas attīstības virzienā jau kopš to izgudrošanas 1780. gadā, gandarījumu spēj gūt gan jaunais pianists, gan pieredzējis klavierspēles meistars.

   

  Piemērotākis vecums sākt klavierspēles apmācību

  Klavieres ir brīnišķīgs instruments, ar ko sākt mūzikas apmācību jaunajam māksliniekam. Vispārēji, bērns, kas var uzsākt skolas gaitas, varētu arī sākt apgūt klavieres. Izmantojot īpašu klavierspēles apmācības metodiku, ir iespējams veiksmīgi apmācīt spēlēt instrumentu arī daudz jaunākiem bērniem. Īsas nodarbības var uzsākt pat 2-3 gadus veci bērni. Vieglēkam ceļam uz klavierspēles apgūšanu tiek izmantota datorapmācība "Soft Mozart piano teaching method", jeb vieglais ceļš, lai kļūtu par Mocartu. Katrs vecums būs piemērots iesākt spēlēt klavieres, tādēļ gaidīsim skolā arī bērnu lielās māsas un brāļus, tētus, mammas un pat vecmāmiņas un vectētiņus. Nekad nav par vēlu!

  Klavieru iegāde

  Ja Jums vēl instruments nav iegādāts, Jums ir vairākas iespējas. Jaunas klavieres ir visai dārgs ieguldījums, tomēr tas varētu sniegt daudz prieka un gandarījuma. No Rīgas klavieru fabrikas darbības laikiem Latvijā ir visai daudzi labas kvalitātes lietoti instrumenti, kuru cena ie daudz pievilcīgāka. lai nekļūdītos klavieru iegādē, instrumentu pirms pirkuma jāaplūko klvieru skaņotājam. Pirms pirmā pasaules kara Latvijā tika montēti daudzi vācu instrumenti, kas arī reizēm ir nopērkami. Tiem gaidāma bagātāka skaņa, taču ir jāpārliecinas , vai koka detaļas pietiekami stingri spēj noturet stīgu spriegojuma tapiņas.

  Ieguvumi no klavierspēles

  Klavieru nodarbības sniegs Jums izjūtu, ka diriģējat paši savu mini orķestri. Visi lielie klasiskās mūzikas komponisti bija arī labi pianisti un pirms viņi par t'ādiem kļuva, viņi mācījās spēlēt klavieres! Klavierēm viennozīmīgi ir veltīts visdažādķais skaņdarbu repertuārs

  Apmācības gaitā audzēknim uzlabosies koordinācijas spējas, jo, lai nospēlētu melodiju un pavadījumu, nepieciešams iemācīties darbināt abas rokas neatkarīgi. Novērojumi rāda, ka ievērojami uzlabojas arī spēja ātri apgūt skolas mācību vielu.

  Klavierspēles skolotāji

  Ilze Rusova

  Tamāra Gžibovska

  Kristīne Rāviņa

  Inese Više

  Inguna Lielbārde

  Suzuki metode

  Skolotājas Tamāra Gžibovska un Kristīne Rāviņa piedāvā apgūt klavierspēli pēc pasaules atzinību ieguvušās Suzuki metodes

   

   

   

  Trešais koncerts

  Trešais ...

  Koncerti

  Sonnettes ...

  http://tavamuzikasskola.lv/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/664285tiesto.jpg
  http://tavamuzikasskola.lv/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/675189dj1.jpg
  http://tavamuzikasskola.lv/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/459134bruno.png
  News Image

  Pepijas skolas soma

  Pepijas stāsts...

  News Image

  Trešais koncerts

  Trešais koncerts...

  News Image

  Koncerti

  Sonnettes koncerti...

  Izvēlies savu instrumentu, kas vairāk patīk. Ja nezini, ko izvēlēties, nāc uz mūsu mūzikas karuseli. Tur varēsi pamēģināt katru un izvēlēties pēc tam...

  Mūsu sadarbības partneri